Inwestycja

Projekt Szklarska 800 zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej i urokliwej części miasta, z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy, obejmującym Szrenicę, Łabski Szczyt i Śnieżne Kotły.

Koncepcja naszej inwestycji od początku zakładała kilka warunków, które staraliśmy się spełnić: wyjątkowe i trochę odosobnione, spokojne miejsce, piękny widok, przemyślany i rozważny pomysł architektoniczny, którego realizację powierzyliśmy doświadczonej pracowni, solidna realizacja w oparciu o wymagania praktyczne i estetyczne, ze szczególnym uwzględnieniem nietuzinkowej i efektownej elewacji. Uważam, że jesteśmy w połowie drogi do sukcesu: za kilkanaście miesięcy oddamy inwestycję w Państwa posiadanie.

Przedsięwzięcie składa się z 3 budynków. W każdym z nich znajduje się 12 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych. Każde z mieszkań posiada obszerny balkon lub taras. Przed budynkami rozciąga się duża działka będąca w przyszłości częścią wspólną właścicieli apartamentów. Nie ma tu ścisku i tłoku. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Największym atutem praktycznym naszego projektu są nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór. Inne nasze atuty to: bardzo praktyczne rozkłady mieszkań i najlepsze materiały budowlane (m.in. prefabrykowane balkony, elementy eleminujace mostki cieplne w balkonach, trzyszybowe okna, solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek. Projektując nie szczędziliśmy na materiały energooszczędne, gdyż w Szklarskiej Porębie zimy nadal są prawdziwe.

Całość inwestycji wykonywana jest przez wykwalifikowanych fachowców budowlanych - profesjonalistów. Nasza koncepcja jest projektem indywidualnym, niespecjalnie masowym, za to wyszukanym. Dlatego uważamy go za naprawdę wyjątkowy.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia http://www.frontarchitects.pl/